Małopolska Liga Halowa Juniorów Starszych

Odwiedzin: 6393

Termin: 21.11.2010 - 19.02.2011

Zostań kibicem tych rozgrywek: Dodaj do znajomych

Administrator strony rozgrywek

Liga Małopolska Liga Małopolska

Kibice - znajomi (4)

Chcesz dodawać aktualności i relacje z meczów?

zostań reporterem

Reporterzy (1)

Aktualności

 • Trzy razy 3:0 na zakończenie rozgrywek

  Autor: Liga Małopolska 19.02.2011

  Niestety, proszę nie sugerować się tytułem. Ostatnia kolejka nie była aż tak pasjonująca. Co prawda faktycznie w trzech meczach zanotowano wynik 3:0 ale nie było to wynikiem strzelonych bramek tylko walkowerów. Wisła, Kmita i Dalin nie... »
 • Dobry prognostyk przed wiosną

  Autor: Liga Małopolska 19.02.2011

  Jeżeli piłkarze obu zespołów będą tak prezentować się w rundzie wiosennej jak w ostatnim meczu sezonu halowego to na ich mecze warto będzie się wybrać. Dzisiaj zaprezentowali dobry futbol, pełen szybkich akcji, strzałów i parad... »
 • Finaliści potwierdzili dominację

  Autor: Liga Małopolska 19.02.2011

  Krakus już w poprzedniej kolejce zapewnił sobie awans do turnieju finałowego. Nie odpuścił jednak ostatniego meczu i pokazał że w pełni zasłużył na udział w finale. Piłkarzom Cracovii udało się doprowadzić do remisu 3:3 a chwilę później... »
 • Cel uświęca środki

  Autor: Liga Małopolska 22.01.2011

  Zwycięstwo zapewniało Krakusowi drugie miejsce w rozgrywkach i awans do turnieju finałowego. I ten cel z determinował poczynania piłkarzy z Nowej Huty. Bardzo dużo uwagi poświecali zabezpieczeniu swojej bramki a z przodu liczyli na... »
 • Gra się do ostatniego gwizdka

  Autor: Liga Małopolska 22.01.2011

  Ta tytułowa, stara piłkarska prawda, przypomniała się dzisiaj boleśnie hutnikom. Wygrywając mogli zapewnic sobie trzecie miejsce w rozgrywkach. Tymczasem od początku musieli gonić wynik. I kiedy na trzy minuty przed końcem meczu... »
Zobacz wszystkie

Shoutbox

Partner strategiczny: Totalizator Sportowy