Małopolska Liga Halowa Juniorów Młodszych

Odwiedzin: 9180

Termin: 20.11.2010 - 20.02.2011

Zostań kibicem tych rozgrywek: Dodaj do znajomych

Administrator strony rozgrywek

Liga Małopolska Liga Małopolska

Kibice - znajomi (5)

Chcesz dodawać aktualności i relacje z meczów?

zostań reporterem

Reporterzy

W rozgrywkach nie ma jeszcze żadnych reporterów.

Aktualności

 • Zaprzepaszczona szansa

  Autor: Liga Małopolska 20.02.2011

  Ten mecz miał decydować o tym czy Wisła zajmie drugie miejsce premiowane awansem do turnieju finałowego. Zupełnie niespodziewanie dzięki Wawelowi (wygrał z SMS'em) oraz Cracovii (przegrała z Krakusem) wiślacy nie musieli się martwić o... »
 • Górnicy na pudle!

  Autor: Liga Małopolska 20.02.2011

  Apatia Karpat okazała się zaraźliwa o dotknęła również piłkarzy Skawinki. Za to Górnicy tryskali energią i chęcią do gry. Grali szybko, pomysłowo i spotkały ich za to dwie nagrody. Pierwsza to zwycięstwo a druga trzecie miejsce w... »
 • Zimowy sen Karpat

  Autor: Liga Małopolska 20.02.2011

  "Panowie gramy a nie śpimy. Jak tak dalej pójdzie to będzie dycha. Może zaczniecie podawać do siebie a nie do przeciwnika!" - tak trener Karpat próbował zmobilizować swoich podopiecznych. Niestety efekt był mizerny. Chyba nawrót zimy w... »
 • Słaby finisz lidera

  Autor: Liga Małopolska 20.02.2011

  Cracovia w trzech ostatnich meczach zdobyła tylko 2 punkty i o mało co a nie straciłaby w ostatniej kolejce pierwszego miejsca. "Pasy" zaczęły bardzo dobrze i po pięciu minutach prowadziły 2:0. Jednak im dalej tym było gorzej. Odwrotnie... »
 • "Wojskowi" zasłużyli na brawa

  Autor: Liga Małopolska 20.02.2011

  Przy szczęśliwym układzie innych wyników zwycięzca tego meczu miał nawet szanse na drugie miejsce i awans do turnieju finałowego. Większą wiarą w tą mozliwość i determinacją w dążeniu do zwycięstwa wykazali się piłkarze Wawelu i za to... »
Zobacz wszystkie

Shoutbox

Partner strategiczny: Totalizator Sportowy