• 724 rozgrywki
 • 52214 użytkowników
 • 5008 drużyn

Wygodne i zaawansowane narzędzie
do prowadzenia Twojej strony rozgrywek

Serwis naszeligi.pl stwarza Ci możliwość:

 • dotarcia z informacją o Twoich rozgrywkach do szerokiego grona zawodników i drużyn
 • wyszukiwania i zapraszania drużyn do rozgrywek
 • łatwego zarządzania rozgrywkami – ustalenie systemu rozgrywek, terminów spotkań (które automatycznie pojawią się w kalendarzach uczestniczących drużyn), publikację wyników
 • prostego komunikowania się z menedżerami drużyn i zawodnikami
 • publikacji podsumowań: relacji, zdjęć z meczów, materiałów wideo

To jeszcze nie wszystko! Zarejestruj się już teraz i dodaj swoje rozgrywki, by poznać wszystkie możliwości serwisu!

Zobacz przykładowe rozgrywki >>

Załóż stronę rozgrywek
 • Bez trudu prowadź oficjalną stronę rozgrywek - publikuj zdjęcia, aktualności, wideo

  Funkcje, jakie daje serwis naszeligi.pl, pomogą Ci stworzyć wyjątkową i niepowtarzalną stronę Twoich rozgrywek. To tylko od Ciebie zależy jak będzie ona wyglądała. Możesz publikować zdjęcia z meczów, treningów lub wręczenia tryumfującej drużynie zwycięskiego pucharu. Możesz dodawać wideo z najlepszą akcją kolejki, szaleństwem kibiców na trybunach lub z przygotowania murawy na spotkanie. Możesz poczuć się jak dziennikarz sportowy i sam pisać relacje lub dodawać aktualności do rozgrywek. Wszystkim tym możesz dzielić się z zawodnikami, znajomymi lub kibicami.

 • Stwórz dowolny schemat rozgrywek i wprowadzaj wyniki - automatycznie wygenerujemy statystyki i tabele

  Bez względu na to czy grasz systemem ligowym czy pucharowym możesz stworzyć stronę Swoich rozgrywek i zarządzać nią w prosty sposób. Wystarczy dodać drużyn, wybrać schemat rozgrywek, ustalić kolejki oraz terminy rozgrywek i już można uzupełniać wyniki i wszystkie informacje o rozgrywkach. Automatycznie generowana tabela oraz statystyki pomogą Ci w sprawnym zarządzaniu rozgrywkami. Wszystkie te funkcjonalności sprawiają że tworzenie i aktualizacja strony rozgrywek są nie tylko bajecznie łatwe ale i niezwykle przyjemne.

 • Komunikuj się z drużynami i zawodnikami, zaangażuj kibiców

  Komunikacja jeszcze nigdy nie była tak prosta. Wystarczy kilka sekund i informacja o zmianach godziny lub miejsca spotkania może trafić do wszystkich zawodników rozgrywek. Jeśli natomiast dopiero planujesz zorganizować turniej i chcesz zaprosić do niego drużyny ze swojego regionu to w łatwy sposób możesz wyszukać wszystkie spełniające kryteria zespoły i zaprosić je do wzięcia udziału w rozgrywkach. Serwis naszeligi.pl jest nie tylko doskonałym narzędziem do prezentacji Twoich rozgrywek ale jest również znakomitym środkiem do komunikacji.

Jeśli będziesz potrzebować wskazówek jak założyć rozgrywki, jak prowadzić stronę - chętnie pomożemy!
Możesz zwrócić się do nas z każdym pytaniem dotyczącym rozgrywek lub każdym innym działalności portalu.
Napisz do nas: biuro@naszeligi.pl lub zadzwoń: 12 633 12 55

Partner strategiczny: Totalizator Sportowy